CATHY GREEN Page 1 of 1
2019 FLORIDA WINTER SERIES RD 5 FINAL
02/09/2019
Race Results Race: 1
Printed: 06:03 pm
50cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 5/ KTM Evan Ghesquiere Indian Harbour Beach, FL 1 1 25
2 199 HON Logan Longhini Lake Worth, FL 2 2 22
3 26 YAM Hunter Tabor Titusville, FL 4 3 20
4 242 YAM James "degan" Rogers Titusville, FL 3 DNF 18
DNF 5 YAM Luke Hunn Sanford, FL DNS DNF 16
Race Results Race: 2
Printed: 06:03 pm
50cc OIL
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 76 KTM Gavin Pepin Titusville, FL 1 1 25
2 213 KTM Austin Keller Oakland, FL 4 2 22
3 132 YAM Gavyn Welzien Orlando, FL 2 4 20
4 211 YAM Branson Sellers Cocoa, FL 5 3 18
5 679 YAM Bryson Howell Cape Coral, FL 3 5 16
DNF 22 KTM Remy Herrera Hallandale, FL DNS DNF 15
Race Results Race: 3
Printed: 06:03 pm
50cc (4-6) SHAFT DR
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 132 YAM Gavyn Welzien Orlando, FL 2 1 25
2 211 KTM Branson Sellers Cocoa, FL 4 2 22
3 679 YAM Bryson Howell Cape Coral, FL 1 5 20
4 26 YAM Hunter Tabor Titusville, FL 5 3 18
5 63 YAM Lloyd Meyer Ocoee, FL 7 4 16
6 242 YAM James "degan" Rogers Titusville, FL 3 DNS 15
7 5 YAM Jackson Keller Oakland, FL 6 DNS 14
Race Results Race: 4
Printed: 06:03 pm
65cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 210 KAW Eli Nabors Orlando, FL 1 1 25
2 27 YAM Griffin Miller Zellwood, FL 2 2 22
DNS 8 SUZ Dominik Converse Sorrento, FL DNS DNS
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 317 KTM 2233937 Logan Mortberg Deltona, FL 1 1 25
2 73 KTM 2273620 Calen Myers Orange City, FL 2 2 22
65cc 6-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 32 KTM 3318764 Lucas Streznetcky Montverde, FL 1 1 25
2 432 KTM Timothy Scott Hagerstown, MD 2 2 22
3 876 YAM 2216580 Carter Clay Okeechobee, FL 4 3 20
4 222 COB Giuliano Salinas Auburn, NY 3 DNS 18
Race Results Race: 5
Printed: 06:03 pm
PLUS 40
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 516 HON Chris Oland Delray Beach, FL 3 1 25
2 31 SUZ 100043 Barry Carsten Bayville, NJ 2 2 22
3 641 HON 642146 Lee Tatham Macclenny, FL 5 3 20
4 930 SUZ 482482 Gaylon Dickson Weatherly, PA 4 5 18
5 122 HON Petri Liljaranta Gainesville, FL 6 4 16
6 44 KTM John Lynch West Palm Beach, FL 7 6 15
7 73 HON 380290 Dennis Bourque Palm Bay, FL 1 DNS 14
Race Results Race: 6
Printed: 06:03 pm
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 111 YAM Larry Fortin Iii Telland, CT 2 1 25
2 42 KTM Adam Smerdon Cairo, GA 5 3 22
3 413 YAM 2188992 Evan Haimowitz St Johns, FL 4 4 20
4 154 YAM 3381 Markus Sowles St Cloud, FL 9 2 18
5 15 YAM 2798985 Raymer Sale Iv Mims, FL 6 5 16
6 100 HON Cora Leonhardt Roberta, GA 10 6 15
7 279 HSK 0893168 Jeffrey Chambers Punta Gorda, FL 1 DNF 14
8 541 KTM 1034055 Jonathan Fitzgerald Apopka, FL 3 DNF 13
9 12 YAM 893759 Marc Gonzalez Land O Lakes, FL 7 DNS 12
10 551 YAM 2022220 Nicholas Niles Gansevoort, NY 8 DNS 11
DNS 16 YAM 2080885 Mitchell Rocchiccioli Beaver Dam, VA DNS DNS
DNS 382 HSK 2196800 Roberto Burgos, Jr Deltona, FL DNS DNS
250 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 46 YAM 889589 Marco Cannella Waterdown Ontario, 2 1 25
2 50 YAM 217055 Austin Winslow St Cloud, FL 1 2 22
3 17 HON 0349495 Nicholas Grosso Camillus, NY 4 3 20
4 815 YAM 754296 Colton Eigenmann Titusville, FL 3 DNS 18
DNF 127 YAM 908861 Shane Kehoe Winter Garden, FL DNF DNS 16
Race Results Race: 7
Printed: 06:03 pm
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 37 HSK 3028990 Tyler O'brien Sanford, FL 1 3 25
2 427 KTM Trevor Law Port Orange, FL 5 2 22
3 202 HON Mateus Oliveira Coconut Creek, FL 10 1 20
4 100 HON Gabriel Andrigo Coconut Creek, FL 3 9 18
5 80 KTM 1098191 Michael Corcoran Yardley, PA 2 11 16
6 121 YAM 2222663 Shane Hamilton Key Largo, FL 7 7 15
7 124 KAW Charlie Mohn Fountainville, PA 4 10 14
8 95 YAM Logan Lanier Fellsmere, FL 9 6 13
9 200 HON Augusto Kosiak Orlando, FL 8 8 12
10 10 YAM 230561 Dennis Mullen Clermont, FL 12 5 11
11 47 KTM 2886688 Aden Karpiuk West Palm Beach, FL 6 13 10
12 747 KAW Sebastian Velez Kissimmee, FL 11 12 9
13 14 KTM 3358 Isaiah Stockford Orlando, FL DNF 4 8
14 171 HSK 2921454 Jared Cannon Daytona Beach, FL 13 DNS 7
15 96 HON Brayan Tindoro Coconut Creek, FL 14 DNS 6
16 38 KAW Alec Silva Parkland, FL 15 DNS 5
250 BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 24 KAW Cameron Terry Rockledge, FL 2 2 25
2 11 KTM Tyler Lynch West Palm Beach, FL 4 1 22
3 32 HSK Kelsey Krause Minneola, FL 3 3 20
4 13 KTM Justin Kohnow Morrisville, PA 1 DNS 18
Race Results Race: 8
Printed: 06:03 pm
PLUS 50
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 31 SUZ 100043 Barry Carsten Bayville, NJ 1 1 25
2 930 SUZ 482482 Gaylon Dickson Weatherly, PA 2 2 22
3 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 3 3 20
4 211 KAW 595031 Steve Dumond Middleburg, FL 4 DNS 18
5 641 KAW T198252 Mike Kemper Loxahatchee, FL 5 DNS 16
6 22 KTM Richard Krzemien Schomberg Ontario, 6 DNS 15
7 530 UN Doug Kitchell Ocean Port, NJ 7 DNS 14
8 7 KAW 588402 Steve Rejda Delray Bch, FL 8 DNS 13
9 770 SUZ Raymond Burr Winter Springs, FL 9 DNS 12
10 5 KTM Erik Fortin Plantation, FL 10 DNS 11
11 9 YAM 699878 Leroy Smith Orlando, FL 11 DNS 10
DNF 29 HON Todd Selleck Sr Four Oaks, NC DNF DNS 9
DNF 46 KTM Randy Phillips Parkland, FL DNF DNS 8
PLUS 60
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 534 KAW Randy Baumann Cocoa Beach, FL 1 DNS 25
2 105 KAW Phil Klemen Monticello, NY 2 DNS 22
3 014 TM George Mekjian Imlay City, MI 3 DNS 20
4 79 HON T357015 Robert Champlin Webster, NY 4 DNS 18
Race Results Race: 9
Printed: 06:03 pm
85cc BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 51 HSK Justin Ippolito Sebastian, FL 1 1 25
2 42 KAW Brody Botens Winter Park, FL 2 2 22
3 515 HON Rhys Jeffrey Orlando, FL 3 3 20
SUPER MINI 10-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 105 KTM 895457 Mark Fineis Westfield, IN 2 1 25
2 411 HSK 2017302 Nicholas Romano Bayside, NY 1 3 22
3 444 KTM Noah Smerdon Cairo, GA 3 2 20
4 57 KTM 2879187 Chase Matott Palatka, FL 5 4 18
5 31 HON 2002910 Dylan Varn Plant City, FL 4 5 16
6 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL 6 6 15
7 74 KAW Gage Pepin Titusville, FL 7 DNS 14
DNF 95 KTM 2068622 Zoee Grzech Vero Beach, FL DNF DNS 13
Race Results Race: 10
Printed: 06:03 pm
PLUS 30
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 641 HON 642146 Lee Tatham Macclenny, FL 1 2 25
2 275 HON Austin Edwards St Cloud, FL 3 1 22
3 56 HON 2287044 Luis Romero Bradenton, FL 2 5 20
4 6 KAW Jean Carlos Cabello Orlando, FL 4 6 18
5 314 KAW 2904719 Cj Harris Bunnell, FL 8 4 16
6 638 HSK 2118833 Ricardo De Souza Boca Raton, FL 5 7 15
7 929 YAM 466254 Patrick West Bloomingdale, GA 7 8 14
8 86 YAM Robert Hunn Sanford, FL DNS 3 13
9 111 SUZ Shaun Mirza Cocoa Beach, FL 6 DNS 12
WOMEN 25+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 46 HON 2886336 Andrea Barnett Winter Garden, FL 1 1 25
2 32 HSK Kelsey Krause Minneola, FL 2 2 22
3 379 KTM 0939906 Tracy Beck Port Orange, FL 3 DNS 20
Race Results Race: 11
Printed: 06:03 pm
125 2-STROKE 12+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 316 KTM 0608439 Chase Yentzer Carlisle, PA 2 1 25
2 32 YAM Kaedon Amerine Great Bend, KS 1 2 22
3 42 KTM Adam Smerdon Cairo, GA 3 3 20
4 427 KTM Trevor Law Port Orange, FL 5 5 18
5 80 KTM 1098191 Michael Corcoran Yardley, PA 4 6 16
6 95 YAM Logan Lanier Fellsmere, FL 7 4 15
7 12 HSK Damon Mccoy Carlisle, PA 8 7 14
8 38 YAM 2218610 Aura Schmelyun Fort Pierce, FL 9 8 13
9 121 YAM 2222663 Shane Hamilton Key Largo, FL 6 DNF 12
VET OPEN +35
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 516 HON Chris Oland Delray Beach, FL 1 1 25
2 211 KAW 595031 Steve Dumond Middleburg, FL 2 DNS 22
DNF 73 HON 380290 Dennis Bourque Palm Bay, FL DNF DNS 20
Race Results Race: 12
Printed: 06:03 pm
450 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 100 HON 3203706 Cole Harley Deltona, FL 3 1 25
2 279 HSK 0893168 Jeffrey Chambers Punta Gorda, FL 2 3 22
3 73 YAM 253073 Alex Ransom St Augustine, FL 1 4 20
4 111 YAM Larry Fortin Iii Telland, CT 5 2 18
5 541 KTM 1034055 Jonathan Fitzgerald Apopka, FL 4 DNS 16
6 413 YAM 2188992 Evan Haimowitz St Johns, FL 6 DNS 15
7 521 SUZ Kane Fischer Sydney Nsw, 7 DNS 14
8 551 YAM 2022220 Nicholas Niles Gansevoort, NY 8 DNS 13
450 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 488 KTM 2239953 Jimmy Wicksell Palatka, FL 1 1 25
2 46 YAM 889589 Marco Cannella Waterdown Ontario, 3 3 22
3 14 KTM Tanner Ward Elkton, FL 5 2 20
4 50 YAM 217055 Austin Winslow St Cloud, FL 4 4 18
5 31 SUZ Cory Carsten Bayville, NJ 7 5 16
6 711 KTM 0874988 Tristan Lane Ponce Inlet, FL 2 DNS 15
7 815 YAM 754296 Colton Eigenmann Titusville, FL 6 DNS 14
8 1 YAM 837318 Bryson Taylor Christmas, FL 8 DNS 13
DNF 17 SUZ 2789310 Hunter Calle Jacksonville, FA DNF DNS 12
Race Results Race: 13
Printed: 06:03 pm
50cc 4-6
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 76 KTM Gavin Pepin Titusville, FL 1 1 25
2 9/ YAM Bryson Howell Cape Coral, FL 3 2 22
3 813 KTM Caleb Frazzini Orange City, FL 2 4 20
4 213 KTM Austin Keller Oakland, FL 4 3 18
5 314 COB 2303355 Moto Harris Bunnell, FL 5 DNS 16
50cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 876 COB 2216580 Carter Clay Okeechobee, FL 1 1 25
2 9 COB 3727118 Sawyer Smith Stuart, FL 2 2 22
3 27 COB Griffin Miller Zellwood, FL 4 3 20
4 77 COB Rydinh Novak Bridgehampton, NY 5 4 18
5 46 KTM Cayne Tozzo Lantana, FL 6 5 16
6 432 COB Timothy Scott Hagerstown, MD 3 DNF 15
Race Results Race: 14
Printed: 06:03 pm
450 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 100 HON Gabriel Andrigo Coconut Creek, FL 1 2 25
2 37 HSK 3028990 Tyler O'brien Sanford, FL 2 3 22
3 121 YAM 2222663 Shane Hamilton Key Largo, FL 3 6 20
4 202 HON Mateus Oliveira Coconut Creek, FL 9 1 18
5 36 SUZ Myles Best Deltona, FL 6 4 16
6 14 KTM 3358 Isaiah Stockford Orlando, FL 5 5 15
7 16 HSK Cooper Gordon Carlisle, PA 7 8 14
8 638 HSK 2118833 Ricardo De Souza Boca Raton, FL 10 7 13
9 38 HON Morgan Salber Clermont, FL 11 9 12
10 56 HON 2287044 Luis Romero Bradenton, FL 8 DNF 11
11 47 KTM 2886688 Aden Karpiuk West Palm Beach, FL 4 DNS 10
DNF 96 HON Brayan Tindoro Coconut Creek, FL DNS DNF 9
450 BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 717 KAW Miguel Gil Orlando, FL 1 1 25
Race Results Race: 15
Printed: 06:03 pm
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 52 KTM 2907052 Jesse Parks Pt St Lucie, FL 1 1 25
2 23 KTM Trip Carr Lecanto, FL 4 2 22
3 54 YAM 2153387 Brayden Ford Palm Bay, FL 3 3 20
4 845 KAW Gavin Shatney New Port Richey, FL 2 4 18
5 737 KAW 2780352 Lucas Corcoran Yardley, PA 5 6 16
6 73 KTM 2273620 Calen Myers Orange City, FL DNF 5 15
85cc 12-14
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 411 HSK 2017302 Nicholas Romano Bayside, NY 1 1 25
2 105 KTM 895457 Mark Fineis Westfield, IN 3 2 22
3 444 KTM Noah Smerdon Cairo, GA 2 3 20
4 57 KTM 2879187 Chase Matott Palatka, FL 4 4 18
5 106 KTM 3097608 Brandon Ma Orlando, FL 5 5 16
6 85 UN Ignacio Diez Cairo, GA 6 6 15
GIRLS 9-13
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 95 KTM 2068622 Zoee Grzech Vero Beach, FL 1 DNS 25
Race Results Race: 16
Printed: 06:03 pm
COLLEGE 17-24
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 31/ SUZ Cory Carsten Bayville, NJ 1 1 25
2 40 KTM 0695410 Brandon Moore Jacksonville, F 3 2 22
3 15 YAM 2798985 Raymer Sale Iv Mims, FL 4 3 20
4 541 KTM 1034055 Jonathan Fitzgerald Apopka, FL 2 DNS 18
DNF 521 SUZ Kane Fischer Sydney Nsw, DNF DNS 16
PLUS 35
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 31 SUZ 100043 Barry Carsten Bayville, NJ 1 1 25
2 6 KAW Jean Carlos Cabello Orlando, FL 3 2 22
3 930 SUZ 482482 Gaylon Dickson Weatherly, PA 2 3 20
4 111 SUZ Shaun Mirza Cocoa Beach, FL 4 DNS 18
Race Results Race: 17
Printed: 06:03 pm
NO JUMP +35
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 121 SUZ Travis Pepin Mims, FL 4 1 25
2 32 HSK Alex Sardina Naples, FL 1 4 22
3 91 SUZ Todd Gwynn Orlando, FL 3 3 20
4 90 HON 2119670 Mike Gwynn Orlando, FL 5 2 18
5 122 HON Kevin Simpson Orlando, FL 7 5 16
6 404 KTM Mitch Law Port Orange, FL 8 6 15
7 1 KTM Rod Yentzer Carlisle, PA 2 DNS 14
8 79 HON T357015 Robert Champlin Webster, NY 6 DNS 13
9 9 YAM 699878 Leroy Smith Orlando, FL 9 DNS 12
10 43 KTM Philip Ippolito Sebastian, FL 10 DNS 11
11 5 HON Ed Ghesquiere Indian Harbour Bch, FL 11 DNS 10
DNF 238 KAW Tony Romando Warwick, NY DNF DNS 9
DNS 202 KTM David Kohnow Morrisville, PA DNS DNS
Race Results Race: 18
Printed: 06:03 pm
65cc OPEN 6-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 317 KTM 2233937 Logan Mortberg Deltona, FL 1 1 25
2 23 KTM Trip Carr Lecanto, FL 2 2 22
3 32 KTM 3318764 Lucas Streznetcky Montverde, FL 3 3 20
4 73 KTM 2273620 Calen Myers Orange City, FL 4 4 18
5 222 COB Giuliano Salinas Auburn, NY 5 5 16
Race Results Race: 19
Printed: 06:03 pm
OPEN A & B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 488 KTM 2239953 Jimmy Wicksell Palatka, FL 2 1 25
2 711 KTM 0874988 Tristan Lane Ponce Inlet, FL 1 2 22
3 46 YAM 889589 Marco Cannella Waterdown Ontario, 3 3 20
4 14 KTM Tanner Ward Elkton, FL 4 5 18
5 31 SUZ Cory Carsten Bayville, NJ 6 6 16
6 50 YAM 217055 Austin Winslow St Cloud, FL 5 7 15
7 316 KTM 0608439 Chase Yentzer Carlisle, PA 9 4 14
8 100 HON 3203706 Cole Harley Deltona, FL 8 8 13
9 40 KTM 0695410 Brandon Moore Jacksonville, F 10 10 12
10 1 YAM 837318 Bryson Taylor Christmas, FL 13 9 11
11 815 YAM 754296 Colton Eigenmann Titusville, FL 7 DNS 10
12 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 11 DNS 9
13 17 SUZ 2789310 Hunter Calle Jacksonville, FA 12 DNS 8
DNF 12 YAM 893759 Marc Gonzalez Land O Lakes, FL DNF DNS 7
DNS 127 YAM 908861 Shane Kehoe Winter Garden, FL DNS DNS
Race Results Race: 20
Printed: 06:03 pm
VET NOVICE
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 389 KAW Robert Gregoire Dunnellon, FL 1 1 25
2 929 YAM 466254 Patrick West Bloomingdale, GA 2 3 22
3 44 KTM John Lynch West Palm Beach, FL 5 2 20
4 32 HSK Alex Sardina Naples, FL 4 6 18
5 717 KAW Miguel Gil Orlando, FL 7 4 16
6 69 YAM 2256119 Hugo Font Kissimmee, FL 6 5 15
7 641/ KAW T198252 Mike Kemper Loxahatchee, FL 3 DNS 14
8 107 KAW Josh Sistrand Kissimmee, FL 8 DNS 13
DNF 770 SUZ Raymond Burr Winter Springs, FL DNF DNS 11
DNF 5 KTM Erik Fortin Plantation, FL DNF DNS 12
DNS 238 KAW Tony Romando Warwick, NY DNS DNS
PLUS 55
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 22 KTM Richard Krzemien Schomberg Ontario, 1 1 25
2 052 YAM 693052 Robert Nagy Bryceville, FL 7 2 22
3 530 UN Doug Kitchell Ocean Port, NJ 2 DNS 20
4 7 KAW 588402 Steve Rejda Delray Bch, FL 3 DNS 18
5 534 KAW Randy Baumann Cocoa Beach, FL 4 DNS 16
6 105 KAW Phil Klemen Monticello, NY 5 DNS 15
7 014 TM George Mekjian Imlay City, MI 6 DNS 14
DNF 9 YAM 699878 Leroy Smith Orlando, FL DNF DNS 13
DNF 79 HON T357015 Robert Champlin Webster, NY DNF DNS 12
Race Results Race: 21
Printed: 06:03 pm
50cc OPEN 4-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 432 COB Timothy Scott Hagerstown, MD 1 1 25
2 876 COB 2216580 Carter Clay Okeechobee, FL 2 2 22
3 9 COB 3727118 Sawyer Smith Stuart, FL 3 3 20
4 77 COB Rydinh Novak Bridgehampton, NY 4 4 18
5 213 KTM Austin Keller Oakland, FL 6 5 16
6 46 KTM Cayne Tozzo Lantana, FL 5 6 15
7 314 COB 2303355 Moto Harris Bunnell, FL 7 DNS 14
8 5/ KTM Evan Ghesquiere Indian Harbour Beach, FL 8 DNS 13
9 199 HON Logan Longhini Lake Worth, FL 9 DNS 12
Race Results Race: 22
Printed: 06:03 pm
WOMEN 12+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 100 HON Cora Leonhardt Roberta, GA 2 1 25
2 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL 3 2 22
3 95 KTM 2068622 Zoee Grzech Vero Beach, FL 1 4 20
4 44 KTM Kallie Kohnow Morrisville, PA 4 3 18
125/250/450 Open (No A Riders)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 YAM 253073 Alex Ransom St Augustine, FL 1 1 25
2 32 YAM Kaedon Amerine Great Bend, KS 2 2 22
3 111 YAM Larry Fortin Iii Telland, CT 3 3 20
4 12 HSK Damon Mccoy Carlisle, PA 5 4 18
5 314 KAW 2904719 Cj Harris Bunnell, FL 6 5 16
6 541 KTM 1034055 Jonathan Fitzgerald Apopka, FL 4 DNS 15
7 379 KTM 0939906 Tracy Beck Port Orange, FL 7 DNS 14
DNF 316 KTM 0608439 Chase Yentzer Carlisle, PA DNF DNS 13
Race Results Race: 23
Printed: 06:03 pm
85 JR MINI 9-13
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 411 HSK 2017302 Nicholas Romano Bayside, NY 2 1 25
2 105 KTM 895457 Mark Fineis Westfield, IN 1 2 22
3 106 KTM 3097608 Brandon Ma Orlando, FL 3 3 20
4 52 KTM 2907052 Jesse Parks Pt St Lucie, FL 4 4 18
5 85 UN Ignacio Diez Cairo, GA 5 5 16
6 737 KAW 2780352 Lucas Corcoran Yardley, PA 8 6 15
7 51 HSK Justin Ippolito Sebastian, FL 9 7 14
8 845 KAW Gavin Shatney New Port Richey, FL 6 DNS 13
9 54 YAM 2153387 Brayden Ford Palm Bay, FL 7 DNS 12
10 42 KAW Brody Botens Winter Park, FL 10 DNS 11
Race Results Race: 24
Printed: 06:03 pm
PLUS 45
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 31 SUZ 100043 Barry Carsten Bayville, NJ 1 1 25
2 122 HON Petri Liljaranta Gainesville, FL 3 2 22
3 641 HON 642146 Lee Tatham Macclenny, FL 2 3 20
4 69 YAM 2256119 Hugo Font Kissimmee, FL 6 4 18
5 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 4 DNS 16
6 91 SUZ Todd Gwynn Orlando, FL 5 DNS 15
7 641/ KAW T198252 Mike Kemper Loxahatchee, FL 7 DNS 14
DNS 29 HON Todd Selleck Sr Four Oaks, NC DNS DNS
DNS 46 KTM Randy Phillips Parkland, FL DNS DNS
DNS 770 SUZ Raymond Burr Winter Springs, FL DNS DNS
DNS 73 HON 380290 Dennis Bourque Palm Bay, FL DNS DNS
D-C UNLIMITED
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 427 KTM Trevor Law Port Orange, FL 1 1 25
2 389 KAW Robert Gregoire Dunnellon, FL 4 2 22
3 16 HSK Cooper Gordon Carlisle, PA 3 5 20
4 36 SUZ Myles Best Deltona, FL 6 3 18
5 747 KAW Sebastian Velez Kissimmee, FL 5 4 16
6 171 HSK 2921454 Jared Cannon Daytona Beach, FL 2 DNS 15
Race Results Race: 25
Printed: 06:03 pm
YOUTH 12-16 (105-250F)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 316 KTM 0608439 Chase Yentzer Carlisle, PA 1 1 25
2 111 YAM Larry Fortin Iii Telland, CT 2 3 22
3 32 YAM Kaedon Amerine Great Bend, KS 5 2 20
4 444 KTM Noah Smerdon Cairo, GA 4 4 18
5 42 KTM Adam Smerdon Cairo, GA 3 5 16
6 100 HON Gabriel Andrigo Coconut Creek, FL 6 6 15
7 14 KTM 3358 Isaiah Stockford Orlando, FL 7 7 14
8 124 KAW Charlie Mohn Fountainville, PA 8 DNS 13
9 31 HON 2002910 Dylan Varn Plant City, FL 9 DNS 12
10 38 YAM 2218610 Aura Schmelyun Fort Pierce, FL 10 DNS 11
DNF 96 HON Brayan Tindoro Coconut Creek, FL DNF DNS 9
DNF 202 HON Mateus Oliveira Coconut Creek, FL DNF DNS 10
DNF 57 KTM 2879187 Chase Matott Palatka, FL DNF DNS 8
DNS 551 YAM 2022220 Nicholas Niles Gansevoort, NY DNS DNS
DNS 382 HSK 2196800 Roberto Burgos, Jr Deltona, FL DNS DNS 7
PLUS 25
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 36 KTM 860577 Miles Atkinson Winter Garden, GL 1 1 25
2 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 2 2 22
3 314 KAW 2904719 Cj Harris Bunnell, FL 3 3 20
DNS 127 YAM 908861 Shane Kehoe Winter Garden, FL DNS DNS
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com