CATHY GREEN Page 1 of 1
2020 FMS RD 4 74 MX
08/16/2020
Race Results Race: 1
Printed: 09:10 am
50cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 218 YAM Levi Meyer Jupiter, FL 1 3 25
2 131 HSK Steven Breck Burns Lake Alfred, FL 4 1 22
3 710 KTM Sammy Silvis Hollywood, FL 3 2 20
4 711 HON Danny Silvis Hollywood, FL 2 4 18
5 10 YAM Ellie Cooper Loxahatchee, FL 5 5 16
Race Results Race: 2
Printed: 09:10 am
50cc OIL
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 103 KTM Jo Jo Caliendo Deland, FL 1 1 25
2 26 YAM 3902919 Hunter Tabor Titusville, FL 2 2 22
Race Results Race: 3
Printed: 09:10 am
50cc (4-6) SHAFT DR
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 57 YAM 2379770 Ryan Ciciretti Hudson, FL 1 1 25
2 77 YAM Carter Holmes Middleburg, FL 3 3 22
3 22/ YAM Ryder Palmer Loxahatchee, FL 2 4 20
4 26 YAM 3902919 Hunter Tabor Titusville, FL 5 2 18
5 218 YAM Levi Meyer Jupiter, FL 4 6 16
6 912 YAM Raylan Seagraves Kingsland, GA 6 5 15
7 501 YAM Luke Mcgaw Lox, FL 7 7 14
8 265 YAM Wesley Lakeman Loxahatchee, FL 11 8 13
9 2 YAM Talan Binns Alva, FL 10 9 12
10 517 YAM Ryder Picciuto North Port, FL 9 10 11
11 246 YAM Bryson Mckenzie Port Charlotte, FL 8 DNS 10
12 10 YAM Ellie Cooper Loxahatchee, FL DNS 11 9
Race Results Race: 4
Printed: 09:10 am
YOUTH 12-16 (100-250F)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 42 KTM Brody Botens Winter Park, FL 1 1 25
2 20 YAM Evan Kempink Winter Park, FL 2 2 22
100-125 2-STROKE 12+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 133 YAM Nathan Feagley Lake Placid, FL 1 1 25
2 176 KTM Maximus Jordan W.c., FL 4 2 22
3 19 YAM Cameron Notary Melbourne, FL 8 4 20
4 74 YAM 2352682 Bobby Gordon Enterprise, FL 7 5 18
5 99 KTM Evan Palmer Loxahatchee, FL DNF 3 16
6 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL 5 DNF 15
7 4 HSK 3339976 Bryan Diaz Hialeah, FL 2 DNS 14
8 77 SUZ 871497 Dustin Salter Sarasota, FL 3 DNS 13
9 35 YAM Giuliano Gomez Miami, FL 6 DNS 12
DNS 16 HSK Dalziel Rodriquez Miami, FL DNS DNS
DNS 31 SUZ Codey Washington Port Orange, FL DNS DNS
Race Results Race: 5
Printed: 09:10 am
450 BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 11 HON Robert Young Grand Island, FL 1 1 25
2 181 YAM Michael Jacobazzi Pompano Beach, FL 2 2 22
3 72 KAW Brendan Riley West Palm Beach, FL 4 3 20
4 680 KAW Craig Houck Sarasota, FL 3 4 18
5 9/ HSK L.t. Adreon Orlando, FL 5 6 16
6 331 YAM Justin Jones Lake Placid, FL 8 5 15
7 618 HON Todd Oland Wellington, FL 7 7 14
8 90 KTM Glen Cobb Las Vegas, NV 9 9 13
9 219 KAW Jay Nordick Eustis, FL 11 10 12
10 7 YAM Brandon Cox Davie, FL 10 11 11
11 529 SUZ Eric Silvis Pembroke Pines, FL 12 12 10
12 652 HON Keith Lane Loxahatchee, FL 15 14 9
13 69 KAW Daniel Cara Miami, FL DNF 13 8
14 38 HON Broc Schugel Port Orange, FL 6 DNS 7
15 239 KAW Jeff Simtella Cape Coral, FL DNS 8 6
16 522 KAW Ronald Townsend Lithia, FL 13 DNS 5
17 387 YAM Daniel Ossa Plantation, FL 14 DNS 4
Race Results Race: 6
Printed: 09:10 am
PLUS 30 B/C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 740 KTM 2106082 Diego R. Tavares Lake Worth, FL 1 1 25
2 275 HSK 597622 Austin Edwards St Cloud, FL 3 2 22
3 56 HSK 2287044 Luis Romero Orlando, FL 5 3 20
4 770 HSK 2394347 Thiago Toledo Bonita Springs, FL 4 4 18
5 971 KAW 820563 David Rafferty Loxahatchee, FL 2 7 16
6 747 HSK Alex Sardina Naples, FL 6 5 15
7 10 KTM 698171 Chris Manniner Sarasota, FL 7 6 14
8 22 HON Danny Brewer Tampa, FL 8 DNS 13
9 8/ KTM David Chapman Brandon, FL 9 DNS 12
PLUS 30 A $
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 8 SUZ 524436 Garrett Edmisten Fellsmeere, FL 1 1 25
2 53 KTM 2114064 Ronnie Renner Floral City, FL 2 2 22
3 29 UN Maytal Delima Miami, FL 3 3 20
4 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 4 4 18
DNF 97 YAM 6814193 Michael Goncalves North Port, FL DNF DNS 16
Race Results Race: 7
Printed: 09:10 am
85cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 3 YAM 2273617 Valentino Faga Palm Beach Gardens, FL 1 1 25
2 225 YAM Quinn Sonnen Sarasota, FL 2 2 22
3 95 KAW Hayden Hunsdorf Hastings, FL 4 4 20
4 321 KTM Kj Martinez Loxahatchee, FL 6 5 18
5 11 SUZ Grant Curry Venice, FL 9 3 16
6 8 KAW Jake Harrell Orange City, FL 7 6 15
7 33 KTM Stephen Pierre-paul Fort Lauderdale, FL 3 DNS 14
8 82 KTM Spencer Townsend Lithia, FL 5 DNS 13
9 94 YAM Kenny Redford Iii North Fort Myers, FL 8 DNS 12
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 59 KAW Tyler Ballenger Punta Gorda, FL 1 1 25
2 1 HSK Alex Anderson Melbourne Beach, FL 2 2 22
85cc 12-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 16 HSK Dalziel Rodriquez Miami, FL DNS 1 25
2 4 HSK 3339976 Bryan Diaz Hialeah, FL 1 DNS 22
3 16/ KAW 2394559 Tyler Schumacher Apopka, FL 2 DNS 20
Race Results Race: 8
Printed: 09:10 am
50cc 4-6
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 211 COB 3850326 Branson Sellers Cocoa, FL 1 1 25
2 103 KTM Jo Jo Caliendo Deland, FL 2 2 22
3 77 YAM Carter Holmes Middleburg, FL 4 3 20
4 99 COB Jackson Keller Orlando, FL 3 5 18
5 57 YAM 2379770 Ryan Ciciretti Hudson, FL 5 4 16
6 22/ KTM Ryder Palmer Loxahatchee, FL 7 6 15
7 26 YAM 3902919 Hunter Tabor Titusville, FL 8 7 14
8 22 COB Lucas Mcbride Palm Bay, FL 6 9 13
9 912 YAM Raylan Seagraves Kingsland, GA 9 8 12
10 501 KTM Luke Mcgaw Lox, FL 10 10 11
50cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 213 COB 3861348 Austin Keller Orlando, FL 1 1 25
2 92 COB Abel Egge Kingsland, GA 2 2 22
3 502 COB Jacob Umstead Cocoa, FL 3 3 20
4 313 HSK Logan Longhini Loxahatchee, FL 4 4 18
Race Results Race: 9
Printed: 09:10 am
450 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 910 HON Adam Machia Sebring, FL 1 1 25
2 971 KAW 820563 David Rafferty Loxahatchee, FL 2 3 22
3 74 KAW Sebastian Velez Kissimmee, FL 4 2 20
4 89 YAM 0854062 Tharsis Andrade Pompano Beach, FL 3 4 18
5 18 KAW 2306633 Kyler Withrow Marion, KY 7 5 16
6 314 YAM 268037 Jesse Buchakjian Boca Raton, FL 5 7 15
7 414 SUZ Michael Ford Fort Lauderdale, FL 6 8 14
8 56 HSK 2287044 Luis Romero Orlando, FL 8 9 13
9 212 HON Zakary Streid Naples, FL 15 6 12
10 4 KTM 449103 Hector Roman Jr Fort Myers, FL 12 10 11
11 185 KAW 969723 Mason Hobbs Myakka City, FL 11 11 10
12 315 YAM 268036 Austin Buchakjian Deerfield Beach, FL 10 12 9
13 222 KTM Brandon Holland Osprey, FL 14 14 8
14 9 HON T250306 Cameron Daniels North Port, FL 13 16 7
15 613 HSK Cole Allen Coconut Creek, FL 9 DNF 6
16 118 HON Collin Carter Englewood, FL 16 15 5
17 10 YAM Nick Hollinger Davie, FL DNS 13 4
DNS 33 KAW Tyler Edwards Sarasota, FL DNS DNS
Race Results Race: 10
Printed: 09:10 am
PLUS 35
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 17 SHR 612502 Fernando Macia Orlando, FL 1 1 25
2 516 HON Chris Oland Delray Beach, FL 2 2 22
3 50 KTM 2111057 Andy Picciuto North Port, FL 4 3 20
4 10 KTM 698171 Chris Manniner Sarasota, FL 3 4 18
5 20 KTM Josh Mays Dunnellon, FL 5 5 16
6 379 KTM 0939906 Tracy Beck Port Orange, FL 7 6 15
7 97 YAM 6814193 Michael Goncalves North Port, FL 6 DNS 14
PLUS 50
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 1 1 25
2 16 HON 2394557 Steve Doran Hollywood, FL 3 2 22
3 29 YAM 1108973 Rick Schugel Port Orange, FL 2 DNS 20
4 519 YAM Tony Romaella Wauchula, FL 4 DNS 18
DNF 741 HSK 1095761 Daryl Thiel Oviedo, FL DNS DNF 16
Race Results Race: 11
Printed: 09:10 am
85cc 9-13 JR MINI
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 59 KAW Tyler Ballenger Punta Gorda, FL 1 1 25
2 3 YAM 2273617 Valentino Faga Palm Beach Gardens, FL 3 2 22
3 1 HSK Alex Anderson Melbourne Beach, FL 2 3 20
DNS 94 YAM Kenny Redford Iii North Fort Myers, FL DNS DNS
DNS 82 KTM Spencer Townsend Lithia, FL DNS DNS
JR GIRLS 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL 1 1 25
2 9 HON Samantha Palmer Loxahatchee, FL 2 2 22
Race Results Race: 12
Printed: 09:10 am
COLLEGE 17-24
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 946 HON 837946 Stephen Culleny Nokomis, FL 1 1 25
2 777 KTM Trevor Wilson Punta Gorda, FL 2 DNS 22
PLUS 25 B/C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 239 HON 265903 David Abel, Jr Loxahatchee, FL 1 1 25
2 275 HSK 597622 Austin Edwards St Cloud, FL 2 2 22
3 73 SUZ 499255 Brinsley Dyess Orlando, FL 3 4 20
4 414 SUZ Michael Ford Fort Lauderdale, FL DNS 3 18
PLUS 25 A $
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 627 YAM T357034 Daniel Jaramillo Pembroke Pines, FL 2 1 25
2 8 SUZ 524436 Garrett Edmisten Fellsmeere, FL 3 2 22
3 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 4 3 20
4 153 KTM 660172 Robby Renner Mulberry, FL 6 4 18
5 29 UN Maytal Delima Miami, FL 5 5 16
6 9 YAM 380409 Dustin Jensen Cairo, GA 1 DNS 15
Race Results Race: 13
Printed: 09:10 am
PLUS 55
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 23 KAW 588402 Steve Rejda Delray Bch, FL 1 1 25
2 812 HON 357051 Thomas Allenbaugh Valkaria, FL 3 2 22
3 90 KTM Glen Cobb Las Vegas, NV 4 3 20
4 29 YAM 1108973 Rick Schugel Port Orange, FL 2 DNS 18
DNF 741 HSK 1095761 Daryl Thiel Oviedo, FL DNS DNF 16
C/D UNLIMITED
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 74 KAW Sebastian Velez Kissimmee, FL 2 1 25
2 11 KTM Tyler Lynch West Palm Beach, FL 1 2 22
3 326 KAW Daniel Tibaldo Lake Worth, FL 3 5 20
4 19 YAM Cameron Notary Melbourne, FL 5 4 18
5 11/ HON Erick Orozzo West Palm Beach, FL 4 6 16
6 185 KAW 969723 Mason Hobbs Myakka City, FL 8 3 15
7 331 YAM Justin Jones Lake Placid, FL 6 7 14
8 21 SUZ Esteban Zapata Lake Worth, FL 7 8 13
9 107 SUZ Ryan Long Estero, FL 9 DNS 12
10 54/ KAW Paul Long Estero, FL 10 DNS 11
DNS 31 SUZ Codey Washington Port Orange, FL DNS DNS
Race Results Race: 14
Printed: 09:10 am
SUPER MINI 10-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 16 HSK Dalziel Rodriquez Miami, FL 2 1 25
2 9 HON Samantha Palmer Loxahatchee, FL 3 2 22
3 4 HSK 3339976 Bryan Diaz Hialeah, FL 1 DNS 20
DNF 16/ KAW 2394559 Tyler Schumacher Apopka, FL DNF DNS 18
DNF 33 KTM Stephen Pierre-paul Fort Lauderdale, FL DNF DNS 16
GIRLS 9-13
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 225 YAM Quinn Sonnen Sarasota, FL 1 1 25
2 116 KAW 3228594 Jada Conner Hilliard, FL 2 2 22
Race Results Race: 15
Printed: 09:10 am
450 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 371 KTM 2218611 Andrew Wallace Palm City, FL 1 1 25
2 422 KTM 2193713 Steven Farrell Palm Coast, FL 2 2 22
3 390 KTM Kyle Heinkel Lehigh, FL 3 DNS 20
450 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 627 YAM T357034 Daniel Jaramillo Pembroke Pines, FL 3 1 25
2 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 2 2 22
3 946 HON 837946 Stephen Culleny Nokomis, FL 4 4 20
4 722 HSK John Sardina Naples, FL 6 3 18
5 29 UN Maytal Delima Miami, FL 5 6 16
6 770 KTM Lewis Stein Punta Gorda, FL 7 5 15
7 9 YAM 380409 Dustin Jensen Cairo, GA 1 DNS 14
Race Results Race: 16
Printed: 09:10 am
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 910 HON Adam Machia Sebring, FL 1 1 25
2 11 KTM Tyler Lynch West Palm Beach, FL 2 3 22
3 74 KAW Sebastian Velez Kissimmee, FL 7 2 20
4 9 KTM 3928845 Stephen Tozzo Lake Worth, FL 5 5 18
5 315 YAM 268036 Austin Buchakjian Deerfield Beach, FL 4 6 16
6 314 YAM 268037 Jesse Buchakjian Boca Raton, FL 3 7 15
7 18 KAW 2306633 Kyler Withrow Marion, KY 8 4 14
8 13 YAM Landen Craft Sorrento, FL 9 8 13
9 212 HON Zakary Streid Naples, FL 11 9 12
10 46 HON 744135 Chase Persichilli West Palm Bch, FL 13 10 11
11 305 HON Austin Addison West Palm Beach, FL 12 11 10
12 723 YAM Calvin Drake Bradenton, FL 14 12 9
13 613 HSK Cole Allen Coconut Creek, FL 6 DNS 8
14 265 HSK 493028 Joey Lakeman Loxahatchee, FL 10 DNS 7
15 33 KAW Tyler Edwards Sarasota, FL 15 DNS 6
Race Results Race: 17
Printed: 09:10 am
250 BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 19 YAM Cameron Notary Melbourne, FL 2 1 25
2 453 YAM Cole Higgins Loxahatchee, FL 4 2 22
3 326 KAW Daniel Tibaldo Lake Worth, FL 6 3 20
4 713 KTM Danny Chavez Miami, FL 8 5 18
5 259 KAW Yosdadyl Comadio Lake Worth, FL 3 10 16
6 96/ YAM Tykel Cihal Altoona, FL 10 4 15
7 28 KAW Richard Espinoza Plantation, FL 7 7 14
8 21 SUZ Esteban Zapata Lake Worth, FL 9 9 13
9 72 KAW Brendan Riley West Palm Beach, FL 13 6 12
10 02 YAM Dustin Kates Altoona, FL 12 11 11
11 90 KTM Glen Cobb Las Vegas, NV 11 12 10
12 82 HON Jhonathan Lopera Miami, FL 5 DNF 9
13 181 HON Kyle Moser Naples, FL 15 13 8
14 503 KTM Michael Chavez Miami, FL 1 DNS 7
15 11/ HON Erick Orozzo West Palm Beach, FL DNS 8 6
16 107 SUZ Ryan Long Estero, FL 14 DNS 5
Race Results Race: 18
Printed: 09:10 am
PLUS 40
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 53 KTM 2114064 Ronnie Renner Floral City, FL 1 1 25
2 17 SHR 612502 Fernando Macia Orlando, FL 2 2 22
3 516 HON Chris Oland Delray Beach, FL 4 3 20
4 122 HON 3392016 Petri Liljaranta Gainesville, FL 3 4 18
5 747 HSK Alex Sardina Naples, FL 5 5 16
6 44 KTM John Lynch West Palm Beach, FL 8 6 15
7 10 KTM 698171 Chris Manniner Sarasota, FL 6 DNF 14
8 307 YAM Mikey Driskell Wauchula, FL 7 DNS 13
9 225 KTM Brock Catronio Boynton Beach, FL 9 DNS 12
DNF 741 HSK 1095761 Daryl Thiel Oviedo, FL DNS DNF 11
WOMEN 14+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
DNF 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL DNF DNS 25
Race Results Race: 19
Printed: 09:10 am
50cc OPEN 4-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 92 COB Abel Egge Kingsland, GA 1 2 25
2 502 COB Jacob Umstead Cocoa, FL 3 3 22
3 211 COB 3850326 Branson Sellers Cocoa, FL 2 4 20
4 213 COB 3861348 Austin Keller Orlando, FL DNF 1 18
5 313 HSK Logan Longhini Loxahatchee, FL DNF 5 16
6 218 COB Levi Meyer Jupiter, FL 4 DNS 15
DNS 10 COB Ellie Cooper Loxahatchee, FL DNS DNS
Race Results Race: 20
Printed: 09:10 am
65cc OPEN 7-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 KTM 3169654 Timothy Scott Hagerstown, MD 1 1 25
2 3 KTM 3691460 Alden Leidich Cocoa, FL 3 2 22
3 89 KTM Whalyn Ballenger Punta Gorda, FL 4 3 20
4 46 KTM Cayne Tozzo Lantana, FL 5 5 18
5 4 KTM Collin Keys Bradenton, FL 7 4 16
6 2 HSK Jax Carrier Boynton Beach, FL 6 6 15
7 178 YAM 2307528 James Umstead Cocoa, FL 8 7 14
8 111 KTM Connor Maxey North Port, FL 9 8 13
9 210 YAM Paxton Zivitski Ormond Beach, FL 11 9 12
10 716 HSK 3528605 Brody Hines Wauchul.a, FL 2 DNS 11
11 688 KTM Ashton Hoiles North Fort Myers, FL 10 DNS 10
Race Results Race: 21
Printed: 09:10 am
OPEN A & B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 225 YAM 380409 Dustin Jensen Cairo, GA 1 1 25
2 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 2 2 22
3 946 HON 837946 Stephen Culleny Nokomis, FL 3 4 20
4 722 HSK John Sardina Naples, FL 4 5 18
5 819 YAM 758219 Joey Keel Pompano Beach, FL 7 3 16
6 770 KTM Lewis Stein Punta Gorda, FL 5 DNF 15
7 153 KTM 660172 Robby Renner Mulberry, FL 6 DNS 14
8 259 HSK Jacob Solomon Coral Springs, FL 8 DNS 13
Race Results Race: 22
Printed: 09:10 am
PLUS 45
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 17 SHR 612502 Fernando Macia Orlando, FL 1 1 25
2 122 HON 3392016 Petri Liljaranta Gainesville, FL 4 2 22
3 747 HSK Alex Sardina Naples, FL 5 3 20
4 346 KTM 607479 Jason Beck Port Orange, FL 6 4 18
5 54 KTM 3505 Daniel Madden Palm Bay, FL 9 5 16
6 16 HON 2394557 Steve Doran Hollywood, FL 8 6 15
7 971 KAW 820563 David Rafferty Loxahatchee, FL 2 DNS 14
8 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 3 DNS 13
9 9 HON Matt Bell Haines City, FL 7 DNS 12
10 9/ HON Chad Daniels Venice, FL 10 DNS 11
DNF 741 HSK 1095761 Daryl Thiel Oviedo, FL DNS DNF 10
DNS 307 YAM Mikey Driskell Wauchula, FL DNS DNS
PLUS 60
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 23 KAW 588402 Steve Rejda Delray Bch, FL 1 1 25
2 812 HON 357051 Thomas Allenbaugh Valkaria, FL 2 2 22
DNS 5 HON Frank Salter Sarasota, FL DNS DNS
Race Results Race: 23
Printed: 09:10 am
65cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 2 HSK Jax Carrier Boynton Beach, FL 1 1 25
2 8 YAM Jake Harrell Orange City, FL 2 2 22
3 111 KTM Connor Maxey North Port, FL 3 3 20
4 5 KTM Brayden Binns Alva, FL 4 4 18
5 904 YAM Jeremiah Rivera Cape Coral, FL 5 5 16
6 210 YAM Paxton Zivitski Ormond Beach, FL 6 6 15
7 218 SUZ Aden Kingston Fort Myers, FL 7 7 14
8 622 KTM Kai Mccullough Jupiter, FL 8 8 13
DNF 688 KTM Ashton Hoiles North Fort Myers, FL DNF DNS 12
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 178 YAM 2307528 James Umstead Cocoa, FL 1 DNS 25
65cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 3 KTM 3691460 Alden Leidich Cocoa, FL 2 2 25
2 89 KTM Whalyn Ballenger Punta Gorda, FL 3 3 22
3 46 KTM Cayne Tozzo Lantana, FL 5 5 20
4 4 KTM Collin Keys Bradenton, FL 4 6 18
5 73 KTM 3169654 Timothy Scott Hagerstown, MD DNF 1 16
6 716 HSK 3528605 Brody Hines Wauchul.a, FL 1 DNS 15
7 213 HSK 3861348 Austin Keller Orlando, FL DNS 4 14
Race Results Race: 24
Printed: 09:10 am
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 819 YAM 758219 Joey Keel Pompano Beach, FL 1 1 25
2 371 KTM 2218611 Andrew Wallace Palm City, FL 2 2 22
3 82 HON Juan Lopera Miami, FL 4 DNF 20
4 259 HSK Jacob Solomon Coral Springs, FL DNS 3 18
5 390 KTM Kyle Heinkel Lehigh, FL 3 DNS 16
DNS 13 KAW Joao Pedro DNS DNS
DNS 777 KTM Trevor Wilson Punta Gorda, FL DNS DNS
125 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 9 KTM 3928845 Stephen Tozzo Lake Worth, FL 1 1 25
2 10 YAM Nick Hollinger Davie, FL 2 3 22
3 133 YAM Nathan Feagley Lake Placid, FL 5 2 20
4 176 KTM Maximus Jordan W.c., FL 3 4 18
5 99 KTM Evan Palmer Loxahatchee, FL 4 5 16
6 42 KTM Brody Botens Winter Park, FL 8 6 15
7 74 YAM 2352682 Bobby Gordon Enterprise, FL 10 7 14
8 20 YAM Evan Kempink Winter Park, FL 9 8 13
9 1 YAM Connor Henson Port Saint Lucie, FL 11 9 12
10 35 YAM Giuliano Gomez Miami, FL 6 DNS 11
11 723 YAM Calvin Drake Bradenton, FL 7 DNS 10
Race Results Race: 25
Printed: 09:10 am
VET NOVICE C/BEG.
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 89 YAM 0854062 Tharsis Andrade Pompano Beach, FL 1 1 25
2 305 HON Austin Addison West Palm Beach, FL 2 2 22
3 50 KTM 2111057 Andy Picciuto North Port, FL 5 3 20
4 4 KTM 449103 Hector Roman Jr Fort Myers, FL 3 5 18
5 44 KTM John Lynch West Palm Beach, FL 7 4 16
6 8 KTM David Chapman Brandon, FL 11 6 15
7 22 HON Danny Brewer Tampa, FL 8 9 14
8 54 KTM 3505 Daniel Madden Palm Bay, FL 12 7 13
9 20 KTM Josh Mays Dunnellon, FL 13 8 12
10 680 KAW Craig Houck Sarasota, FL 10 11 11
11 9/ HSK L.t. Adreon Orlando, FL 14 10 10
12 90 KTM Glen Cobb Las Vegas, NV 17 12 9
13 402 KAW Ryan Zivitski Ormond Beach, FL 20 DNF 8
14 515 SUZ Doug Harrell Orange City, FL 21 DNF 7
15 265 HSK 493028 Joey Lakeman Loxahatchee, FL 4 DNS 6
16 11 HON Robert Young Grand Island, FL 6 DNS 5
17 225 KTM Brock Catronio Boynton Beach, FL 9 DNS 4
18 54/ KAW Paul Long Estero, FL 15 DNS 3
19 9 HON Matt Bell Haines City, FL 16 DNS 2
20 2 HON Ken Westerman North Port, FL 18 DNS 1
21 38 HON Broc Schugel Port Orange, FL 19 DNS
22 522 KAW Ronald Townsend Lithia, FL 22 DNS
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com