ORLANDO MX Page 1 of 1
FMS 2020 RD 6 ORLANDO MX
10/25/2020
Race Results Race: 1
Printed: 10:25 am
50cc OIL
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 26 YAM 3902919 Hunter Tabor Titusville, FL 1 1 25
2 721 YAM Collins Knuth Bloomington, IL 2 2 22
Race Results Race: 2
Printed: 10:25 am
50cc 4-6
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 211 COB 3850326 Branson Sellers Cocoa, FL 1 2 25
2 7 COB Tre Williams Cocoa, FL 5 1 22
3 22 COB 595729 Lucas Mcbride Palm Bay, FL 3 3 20
4 912 COB Raylan Seagraves Kingsland, GA 2 4 18
5 77 COB 5003446 Carter Holmes Middleburg, FL 4 5 16
6 99 COB 5004351 Jackson Keller Orlando, FL 6 6 15
7 501 KTM Luke Mcgaw Lox, FL 7 7 14
DSQ 23 COB James Blondin Palm Coast, FL DSQ DSQ 12
DSQ 103 KTM Jo Jo Caliendo Deland, FL DSQ DSQ 13
Race Results Race: 3
Printed: 10:25 am
50cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 KTM Stephen Starling Middleburg, FL 1 1 25
2 213 KTM Sterling Zivitski Ormond Beach, FL 2 2 22
3 721 YAM Collins Knuth Bloomington, IL DNF 3 20
Race Results Race: 4
Printed: 10:25 am
50cc (4-6) SHAFT DR
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 77 YAM 5003446 Carter Holmes Middleburg, FL 1 2 25
2 26 YAM 3902919 Hunter Tabor Titusville, FL 3 1 22
3 912 YAM Raylan Seagraves Kingsland, GA 2 3 20
4 501 YAM Luke Mcgaw Lox, FL 4 4 18
5 721 YAM Collins Knuth Bloomington, IL 6 5 16
6 732 YAM Ava Stampley Titusville, FL 5 7 15
7 265 YAM Wesley Lakeman Loxahatchee, FL 7 6 14
Race Results Race: 5
Printed: 10:25 am
100-125 2-STROKE 12+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 1 KTM 2119669 Ryder Gwynn Orlando, FL 1 1 25
2 818 HSK 2816871 Michael Derico Deltona, FL 3 2 22
3 54 KTM 2216235 Leo Tucker East Dubuque, IL 2 3 20
4 74 YAM 2352682 Bobby Gordon Enterprise, FL 4 4 18
Race Results Race: 6
Printed: 10:25 am
PLUS 45
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 HON 380290 Dennis Bourque Palm Bay, FL 1 1 25
2 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 2 2 22
3 346 KTM 607479 Jason Beck Port Orange, FL 4 3 20
4 54 KTM 3505 Daniel Madden Palm Bay, FL 3 4 18
5 16 HON 2394557 Steve Doran Hollywood, FL 5 5 16
6 202 YAM 727846 Dan Zullo West Palm Beach, FL 6 DNS 15
PLUS 60
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 23 KAW 588402 Steve Rejda Delray Bch, FL 1 1 25
2 812 HON 909417 Thomas Allenbaugh Valkaria, FL 2 2 22
3 666 YAM Wendell Giles Largo, FL 3 3 20
4 436 YAM Ken Daoust Orlando, FL 4 4 18
Race Results Race: 7
Printed: 10:25 am
450 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 58 YAM Jacob Ravelo Ocklawaha, FL 1 1 25
2 292 YAM Kasden Smith Winter Springs, FL 2 3 22
3 613 HSK 2157159 Cole Allen Coconut Creek, FL 3 4 20
4 725 YAM Marcus Rementer Cocoa, FL 4 5 18
5 11/ HON Jayden Slegers West Palm Beach, FL 5 6 16
6 6 HSK 4244609 Jean Carlos Cabello Orlando, FL 10 2 15
7 83 SUZ Chance White Rockledge, FL 7 7 14
8 55 HON Cory Creel Deltona, FL 8 10 13
9 901 HON Spencer Smith Winter Springs, FL 11 8 12
10 38/ KTM 605331 Daniel Newth Deland, FL 6 13 11
11 119 SUZ 2379760 Myles Best Deltona, FL 9 11 10
12 212 HON Zakary Streid Naples, FL 12 9 9
13 2 KAW Bobby Harner Port St Lucie, FL 13 12 8
450 BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 11 HON Robert Young Grand Island, FL 1 2 25
2 453 HON Cole Higgins Loxahatchee, FL 3 1 22
3 38 YAM Broc Schugel Port Orange, FL 2 3 20
4 219 KAW Jay Nordick Eustis, FL 5 4 18
5 402 KAW Ryan Zivitski Ormond Beach, FL 4 7 16
6 181 YAM Michael Jacobazzi Pompano Beach, FL 7 5 15
7 90 KTM Glen Cobb Port Orange, FL 6 6 14
8 652 HON Keith Lane Loxahatchee, FL 8 8 13
Race Results Race: 8
Printed: 10:25 am
YOUTH 12-16 (100-250F)
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 1 KTM 2119669 Ryder Gwynn Orlando, FL 1 1 25
2 818 HSK 2816871 Michael Derico Deltona, FL 2 2 22
3 27 HSK 2325407 Fernando Sosa West Palm Beach, FL 4 3 20
4 616 YAM Diego Caballero Orlando, FL 3 5 18
5 159 KAW Chase Adams Saint Cloud, FL 5 4 16
6 42 KTM Brody Botens Winter Park, FL 6 6 15
Race Results Race: 9
Printed: 10:25 am
85cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 208 KAW Arohn Gilpin Cocoa, FL 2 1 25
2 321 KTM Kj Martinez Loxahatchee, FL 1 3 22
3 32 KTM Sawyer Parker Maitland, FL 5 2 20
4 95 KAW Hayden Hunsdorf Hastings, FL 3 4 18
5 15 YAM Kurt Hagaman Jacksonville, FL 4 5 16
6 46 KAW Chase Lampe Sanford, FL DNF 6 15
85cc 9-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 109 KTM 2237559 William Tucker East Dubuque, IL 1 1 25
2 80 KTM 3110439 Colton Derico Deltona, FL 2 2 22
3 3 KTM 2273620 Calen Myers Orange City, FL 3 3 20
4 1 HSK Alex Anderson Melbourne Beach, FL 5 4 18
5 422 KTM 2272433 Frankie Notarino Deltona, FL 4 5 16
6 723 YAM 2394563 Jake "diesal" Dunham Port Orange, FL 6 6 15
DNF 83 KTM Gavin Fortner Windermere, FL DNF DNS 14
85cc 12-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 16 KAW 2394559 Tyler Schumacher Apopka, FL 1 1 25
Race Results Race: 10
Printed: 10:25 am
PLUS 40
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 HON 380290 Dennis Bourque Palm Bay, FL 1 1 25
2 516 HON Chris Oland Delray Beach, FL 2 2 22
3 823 KTM 2817843 Garrett Cannon Ormond Beach, FL 3 4 20
4 109 KTM 0612026 Dave Froess Middleburg, FL 5 3 18
5 4 KTM Victor Delgado Gainesville, FL 4 5 16
6 44 KTM John Lynch West Palm Beach, FL 6 6 15
7 805 KTM Sean Black Port Orange, FL DNF 7 14
DNS 45 HON Dan Pacini New Smyrna Beach, FL DNS DNS
WOMEN 14+
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL 1 2 25
2 3 KAW 2218610 Aura Schmelyun Fort Pierce, FL 3 1 22
3 17 YAM Meghan Gagnon Levis, QC 2 3 20
Race Results Race: 11
Printed: 10:25 am
250 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 43 HON 958452 Cullin Park Clermont, FL 1 1 25
PLUS 30 B/C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 40 SUZ 953381 Steve Nagy Port Orange, FL 1 2 25
2 275 HSK 597622 Austin Edwards Clermont, FL 4 1 22
3 265 HSK 493028 Joey Lakeman Loxahatchee, FL 2 4 20
4 6 HSK 4244609 Jean Carlos Cabello Orlando, FL 5 3 18
5 114 KAW Jimmy Constantelos Royal Palm Beach, FL 6 5 16
6 56 KTM 3502 Andrew Hoffacker Orlando, FL 3 DNS 15
PLUS 30 A $
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 49 HSK 528281 Jacob Radulewicz Port Orange, FL 1 1 25
2 314 KAW 2904719 Cj Harris Bunnell, FL DNF 2 22
Race Results Race: 12
Printed: 10:25 am
250 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 58 YAM Jacob Ravelo Ocklawaha, FL 1 1 25
2 818 HSK 2816871 Michael Derico Deltona, FL 3 2 22
3 144 HSK 3062679 Brock Kreimeier Debary, FL 4 3 20
4 46 HON 744135 Chase Persichilli West Palm Bch, FL 7 5 18
5 11 KTM 5005468 Tyler Lynch West Palm Beach, FL 2 12 16
6 9 KTM 3928845 Stephen Tozzo Lake Worth, FL 12 4 15
7 613 HSK 2157159 Cole Allen Coconut Creek, FL 10 6 14
8 11/ HON Jayden Slegers West Palm Beach, FL 6 11 13
9 159 KAW Chase Adams Saint Cloud, FL 11 7 12
10 83 SUZ Chance White Rockledge, FL 9 9 11
11 305 HON Austin Addison West Palm Beach, FL 8 10 10
12 212 HON Zakary Streid Naples, FL 5 14 9
13 137 KAW Ricardo Alvarado Orlando, FL 14 8 8
14 13 YAM Landen Craft Sorrento, FL 13 13 7
15 414 KTM Freddie Smith Flagler Beach, FL DNF 15 6
250 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 371 KTM 2218611 Andrew Wallace Palm City, FL 1 1 25
2 14 KTM 3358 Isaiah Stockford Orlando, FL 2 2 22
Race Results Race: 13
Printed: 10:25 am
50cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 213 COB 3861348 Austin Keller Orlando, FL 1 1 25
2 813 KTM 3775248 Caleb Frazzini Orange City, FL 2 2 22
3 313 KTM Logan Longhini Loxahatchee, FL 3 3 20
4 502 COB Jacob Umstead Cocoa, FL 4 4 18
5 989 KTM Evan Froess Middleburg, FL 5 5 16
Race Results Race: 14
Printed: 10:25 am
85cc 9-13 JR MINI
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 109 KTM 2237559 William Tucker East Dubuque, IL 1 1 25
2 80 KTM 3110439 Colton Derico Deltona, FL 2 2 22
3 3 KTM 2273620 Calen Myers Orange City, FL 3 3 20
4 1 HSK Alex Anderson Melbourne Beach, FL 5 4 18
5 32 KTM Sawyer Parker Maitland, FL 4 5 16
6 723 YAM 2394563 Jake "diesal" Dunham Port Orange, FL 6 6 15
DNS 208 KAW Arohn Gilpin Cocoa, FL DNS DNS
DNS 83 KTM Gavin Fortner Windermere, FL DNS DNS
JR GIRLS 12-16
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 55 KTM 3223950 Kristen Washington Ormond Beach, FL 1 1 25
Race Results Race: 15
Printed: 10:25 am
PLUS 35
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 516 HON Chris Oland Delray Beach, FL 1 2 25
2 49 HSK 528281 Jacob Radulewicz Port Orange, FL 3 1 22
3 823 KTM 2817843 Garrett Cannon Ormond Beach, FL 4 4 20
4 38 KTM 605331 Daniel Newth Deland, FL 8 3 18
5 109 KTM 0612026 Dave Froess Middleburg, FL 6 5 16
6 512 YAM Seth Housman Cocoa, FL 10 6 15
7 379 KTM 0939906 Tracy Beck Port Orange, FL 12 7 14
8 314 KAW 2904719 Cj Harris Bunnell, FL 2 DNS 13
9 725 YAM Marcus Rementer Cocoa, FL 5 DNS 12
10 56 KTM 3502 Andrew Hoffacker Orlando, FL 7 DNS 11
11 6 HSK 4244609 Jean Carlos Cabello Orlando, FL 9 DNS 10
12 22 KTM Joshua Rocheleau Port Orange, FL 11 DNS 9
DNS 45 HON Dan Pacini New Smyrna Beach, FL DNS DNS
PLUS 50
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 73 HON 380290 Dennis Bourque Palm Bay, FL 1 1 25
2 40 SUZ 953381 Steve Nagy Port Orange, FL 3 2 22
3 11 SUZ 997491 James Nagy Deland, FL 2 3 20
4 205 SUZ 3121017 John M. Frazzini Orange City, FL 4 4 18
5 69 YAM 2256119 Hugo Font Kissimmee, FL 6 5 16
6 770 SUZ 0232083 Raymond Burr Winter Springs, FL 8 6 15
7 16 HON 2394557 Steve Doran Hollywood, FL 5 DNS 14
8 202 YAM 727846 Dan Zullo West Palm Beach, FL 7 DNS 13
DNS 564 KAW 2394556 Rodolfo Rodriguez Orlando, FL DNS DNS
Race Results Race: 16
Printed: 10:25 am
OPEN A & B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 26 KTM 2011283 Blaze Cremaldi Rochester, NY 1 2 25
2 43 HON 958452 Cullin Park Clermont, FL 3 1 22
3 902 KAW 0673941 Schae Thomas Deltona, FL 2 3 20
4 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 4 4 18
5 1 KTM 2119669 Ryder Gwynn Orlando, FL 5 6 16
6 722 HSK John Sardina Naples, FL 7 5 15
7 629 HSK Jake Varney Cocoa, FL 6 8 14
8 371 KTM 2218611 Andrew Wallace Palm City, FL 8 7 13
Race Results Race: 17
Printed: 10:25 am
65cc BEG
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 2 HSK Jax Carrier Boynton Beach, FL 1 1 25
2 210 YAM Paxton Zivitski Ormond Beach, FL 3 2 22
3 3/ KTM 2325577 Jake Harrell Orange City, FL 2 4 20
4 73 KTM Jackson Hawryluk Ormond Beach, FL 4 3 18
65cc 10-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 178 YAM 2307528 James Umstead Cocoa, FL 1 1 25
65cc 7-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 80 KTM 3110439 Colton Derico Deltona, FL 1 1 25
2 213 HSK 3861348 Austin Keller Orlando, FL 3 2 22
3 3 KTM 3691460 Alden Leidich Cocoa, FL 2 3 20
Race Results Race: 18
Printed: 10:25 am
125 C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 144 HSK 3062679 Brock Kreimeier Debary, FL 1 1 25
2 106 KTM 3097608 Brandon Ma Umatilla, FL 2 2 22
3 9 KTM 3928845 Stephen Tozzo Lake Worth, FL 3 3 20
4 414 KTM Freddie Smith Flagler Beach, FL 4 5 18
5 74 YAM 2352682 Bobby Gordon Enterprise, FL 5 6 16
6 616 YAM Diego Caballero Orlando, FL DNF 4 15
7 17 YAM Meghan Gagnon Levis, QC 7 DNF 14
8 42 KTM Brody Botens Winter Park, FL 6 DNS 13
250 BEG/D
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 453 HON Cole Higgins Loxahatchee, FL 1 1 25
2 02 YAM Dustin Kates Altoona, FL 3 4 22
3 407 KTM Carson Tata Orlando, FL 2 5 20
4 112 HSK 838691 Nicholas Sherwood Oviedo, FL 8 2 18
5 73 KTM John Hawryluk Ormond Beach, FL 7 3 16
6 9/ HON Zachary Pedersen Mount Dora, FL 4 8 15
7 90 KTM Glen Cobb Port Orange, FL 9 6 14
8 318 KAW Enzo Viera Eustis, FL DNF 7 13
9 98 YAM Travis Holloway Cocoa, FL 5 DNS 12
10 72 KAW Brendan Riley West Palm Beach, FL 6 DNS 11
DNS 96 YAM Tykel Cihal Altoona, FL DNS DNS
Race Results Race: 19
Printed: 10:25 am
COLLEGE 17-24
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 26 KTM 2011283 Blaze Cremaldi Rochester, NY 1 1 25
2 629 HSK Jake Varney Cocoa, FL 2 2 22
3 14 KTM 3358 Isaiah Stockford Orlando, FL 3 3 20
4 3 KAW 2218610 Aura Schmelyun Fort Pierce, FL 4 DNS 18
5 46 HON 744135 Chase Persichilli West Palm Bch, FL 5 DNS 16
PLUS 25 B/C
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 239 HON 265903 David Abel, Jr Loxahatchee, FL 1 1 25
2 275 HSK 597622 Austin Edwards Clermont, FL 2 2 22
3 73 SUZ 499255 Brinsley Dyess Orlando, FL 3 3 20
PLUS 25 A $
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 1 1 25
2 314 KAW 2904719 Cj Harris Bunnell, FL 2 DNS 22
Race Results Race: 20
Printed: 10:25 am
50cc OPEN 4-9
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 213 COB 3861348 Austin Keller Orlando, FL 1 1 25
2 211 COB 3850326 Branson Sellers Cocoa, FL 2 2 22
3 502 COB Jacob Umstead Cocoa, FL 4 3 20
4 313 KTM Logan Longhini Loxahatchee, FL 3 DNF 18
5 7 COB Tre Williams Cocoa, FL 5 DNS 16
Race Results Race: 21
Printed: 10:25 am
PLUS 55
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 23 KAW 588402 Steve Rejda Delray Bch, FL 1 1 25
2 812 HON 909417 Thomas Allenbaugh Valkaria, FL 3 2 22
3 60 SUZ Evo Rodriguez Debary, FL 4 3 20
4 29 KAW 1108973 Rick Schugel Port Orange, FL 2 DNS 18
DNS 436 YAM Ken Daoust Orlando, FL DNS DNS
DNS 564 KAW 2394556 Rodolfo Rodriguez Orlando, FL DNS DNS
C/D UNLIMITED
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 11 KTM 5005468 Tyler Lynch West Palm Beach, FL 1 1 25
2 137 KAW Ricardo Alvarado Orlando, FL 2 2 22
3 119 SUZ 2379760 Myles Best Deltona, FL 4 3 20
4 55 HON Cory Creel Deltona, FL 3 DNF 18
5 407 KTM Carson Tata Orlando, FL 5 DNS 16
6 2 KAW Bobby Harner Port St Lucie, FL 6 DNS 15
DNS 9 HON Zachary Pedersen Mount Dora, FL DNS DNS
Race Results Race: 22
Printed: 10:25 am
SUPER MINI 10-15
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 54 KTM 2216235 Leo Tucker East Dubuque, IL 1 1 25
2 106 KTM 3097608 Brandon Ma Umatilla, FL 2 2 22
3 109 KTM 2237559 William Tucker East Dubuque, IL 3 3 20
4 16 KAW 2394559 Tyler Schumacher Apopka, FL 4 4 18
GIRLS 9-13
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 321 KTM 3228594 Jada Conner Hilliard, FL 1 1 25
Race Results Race: 23
Printed: 10:25 am
450 B
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 26 KTM 2011283 Blaze Cremaldi Rochester, NY 1 1 25
2 371 KTM 2218611 Andrew Wallace Palm City, FL 3 2 22
3 239 HON 265903 David Abel, Jr Loxahatchee, FL 2 3 20
450 A
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 43 HON 958452 Cullin Park Clermont, FL 1 1 25
2 902 KAW 0673941 Schae Thomas Deltona, FL 2 2 22
3 328 HSK 517476 Dana Krause Minneola, FL 3 3 20
4 722 HSK John Sardina Naples, FL 4 DNF 18
Race Results Race: 24
Printed: 10:25 am
VET NOVICE C/BEG.
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 305 HON Austin Addison West Palm Beach, FL 1 1 25
2 4 KTM Victor Delgado Gainesville, FL 2 2 22
3 54 KTM 3505 Daniel Madden Palm Bay, FL 3 3 20
4 44 KTM John Lynch West Palm Beach, FL 5 4 18
5 114 KAW Jimmy Constantelos Royal Palm Beach, FL 6 5 16
6 72 KAW Brendan Riley West Palm Beach, FL 4 7 15
7 11 HON Robert Young Grand Island, FL 11 6 14
8 512 YAM Seth Housman Cocoa, FL 9 8 13
9 73 KTM John Hawryluk Ormond Beach, FL 8 9 12
10 126 HON Will Stacy New Smyrna Beach, FL 10 11 11
11 90 KTM Glen Cobb Port Orange, FL 13 10 10
12 722 KTM Jason Dunham Port Orange, FL 14 12 9
13 22 KTM Joshua Rocheleau Port Orange, FL 7 DNS 8
14 770 SUZ 0232083 Raymond Burr Winter Springs, FL 12 DNS 7
DNF 98 YAM Travis Holloway Cocoa, FL DNF DNS 5
DNF 805 KTM Sean Black Port Orange, FL DNF DNS 6
DNS 38 YAM Broc Schugel Port Orange, FL DNS DNS
Race Results Race: 25
Printed: 10:25 am
65cc OPEN 7-11
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
1 3 KTM 3691460 Alden Leidich Cocoa, FL 1 1 25
2 178 YAM 2307528 James Umstead Cocoa, FL 2 2 22
3 210 YAM Paxton Zivitski Ormond Beach, FL 4 3 20
4 3/ KTM 2325577 Jake Harrell Orange City, FL 3 4 18
5 73 KTM Jackson Hawryluk Ormond Beach, FL 5 5 16
65cc/85cc OPEN
Finish Number Brand Member # Name City,State Moto 1 Moto 2 Moto 3 Points
DNS 32 KTM Sawyer Parker Maitland, FL DNS DNS
This report created using TRACKSIDE - Software for Race Promoters www.tracksidesoftware.com